Grintuss

Gastro-intestinal sistem vücudumuzun işlevinin düzenlenmesinde temel öneme sahiptir: hangi maddeleri sindireceğimizi seçerek gerçek bir “kılavuz” görevi görür.

Midemizdeki asit, midenin fizyolojik işlevlerini (örneğin; sindirim, bakterilere ve gıdalarla alınan harici ajanlara karşı savunma, B12 vitaminin emilmesi gibi) yerine getirmesini sağlar. Ancak mide asidinin mide mukozasıyla temas etmesi durumunda mide zarar görebilir. Bu yüzden vücudumuz mide ve yemek borusu mukozasını korumak için uygun savunma mekanizmaları ile donatılmıştır. Sindirim sistemimizin doğru çalışması için gerekli olan mide asidi salgısı ile mukozanın savunma mekanizmaları arasındaki denge hassas bir unsurdur.

Reflü, gastrit ve sindirim zorlukları bu hassas dengenin tehlikede olduğuna dair işaretlerdir.

Aboca, mide asidini nötrlemeden vücudun kendini korumasına yardımcı olabilmek için bu sorunları farklı bir şekilde tedavi etmenin öneminin farkındadır.

Aboca araştırmaları sonucu, vücudun fizyolojik savunma mekanizmalarını güçlendirmek için bir bariyer oluşturarak mide ve yemek borusunun mukozasını korumak için hareket eden Neobianacid, mide ekşimesi ve asit reflü geliyor.

NeoBianacid Asit ve Reflü, asitliğe bağlı tüm sorunlar için tek bir çözüm sunar ve mide yanmasını ve ağrıyı hızla hafifletir ve midenin fizyolojik işlevlerini değiştirmeden ağırlık hissiyle mücadele eder.

Aboca Grintuss